Firmamız; Türkiye’de henüz yeni profesyonelleşmekte olan spor zeminleri uygulamaları ve spor tesislerinin projelendirilmesi, danışmanlık, müşavirlik ve yüklenicilik konularında, bünyesinde bulunan konusunda deneyimli personel ile 2005 yılından itibaren hizmet vermektedir.

Futbol sahaları ve peyzaj alanları için doğal çim uygulaması, IAAF CLASS 2 Sertifikalı Sentetik Yüzeyli Atletizm Pisti uygulaması, IAAF standartlarında polimer beton gövdeli atletizm drenaj sistemi üretim ve uygulaması, Uluslararası Tenis Federasyonu (ITF) onaylı akrilik zemin kaplaması uygulaması, Epdm yüzey kaplaması, profesyonel spor zeminleri sulama sistemleri, mini golf sahaları, alüminyum spor ekipmanı üretimi, sportif tırmanma duvarı uygulamaları, spor tesisi modernizasyonları, spor kompleksleri ile ilgili projelendirme ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Tasarımı firmamızca yapılan ve faydalı model patenti tarafımızca alınan “Modüler Semt Sahası” imalatının üretimi ve satışı yapılmaktadır.

PROCON’un amacı spor tesisleri konusunda sahip olduğu bilgi ve birikimi kurumların ve Türk Gençliğinin hizmetine sunarak, kaliteli, dünya standartlarında spor tesisleri tasarlamak ve uygulamaktır.
  • Sertifikalar