TLS Yapay Günışığı Lambaları

TLS Yapay Günışığı Lambaları gerekli güneş enerjisini alamayan çimin sağlıklı bir şekilde gelişimini sağlamaktadır..

Atletizm Pistleri

Atletizm pisti konusunda IAAF den onay alabilen Class-1 ve Class-2 kategorilerine uygun içi doğal çim yada sentetik çim olan atletizm pistlerini uygulama projeleri ve uygulamaları yapılmaktadır.

Sentetik Çim Sahalar

Sentetik çim doğal çimin kullanım imkanı olmayan yerlerde, yoğun kullanılacak olan sahalarda, semt sahalarında ve antrenman sahalarında kullanılmaktadır. Sentetik çimler FIFA normlarına göre sertifikalandırılmaktadır.

Doğal Çim Sahalar

Profesyonel futbol takımları için doğal çim yüzeyli futbol sahaları yapılmaktadır. Doğal çim yüzeyli futbol sahalarını rulo kültür çimi ve ekim yöntemi ile çimlendirmektedir.

Akrilik ve EPDM Alanlar

Akrilik zemin kaplamalarının tenis kortları, basketbol sahaları, voleybol sahaları, koşu yolları gibi uygulama alanları vardır. EPDM (Tartan) zemin kaplamaları ise yerinde döküm metodu ile çok amaçlı spor sahaları uygulanan bir zemin kaplama türüdür.

Yenileme ve Danışmanlık Hizmetleri

Çok amaçlı spor tesisleri, stadyumlar, spor salonları ve golf sahaları v.b. tesislerin yapımı ile ilgili olarak resmi kurumlara ve özel sektöre danışmanlık hizmeti verilmektedir.